| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Hei TPU.
Pe 30 iulie 2014 a fost lansat in America smartphone-ul Samsung Galaxy Avant. Intrebarea este, va aparea si in Romania? Daca da, cam in ce perioada si care va fi pretul, dat fiind ca in America, pretul de lansare a fost de $216?

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| anonim2596 a răspuns:

Daca a aparut in SUA o sa dureze ceva timp sa apara si in Romania....stii lucrurile din alte tari nu ajung asa de repede la noi..adica ce vreau sa spun ca nu o sa ajunga acel telefon prea repede in Romania si o sa ai de asteptat...iar acela este pretul de la lansare ca nu a mai aparut pe piata, dar cu anii pretul la ei va mai scadea.

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Nimeni nu stie daca va aparea si in Romania sau chiar in Europa sunt modele de telefoane care sunt destinate doar unei zone si nu mai apar in alte zone din lume, totul e sa ai rabdare si sa vezi.