| delia726 a întrebat:

tocmai am vrut sa sterg o poza din tel... si am sters inca una foarte importanta... P.S( eu am sters decat una. nu stiu cum sa sters si cealalanta)
Este vreo cale sa o recuperez?
( Am iphone ) pls dau funditakiss

2 răspunsuri:
| Anonim075 a răspuns:

Daca poza era pe card, da. Altfel nu sad Este un program numit Pandora Recovery-pentru recuperarea fisierelor pierdute ( le recuperezi in proportie de 70% ) Gasesti tutoriale pe youtube. Daca ai nevoie de putin ajutor, ma anunti. :* bafta

| MagicOneT a răspuns:

Daca are iPhone clar nu are card, AleeeMaria. Daca nu ai facut backup nu mai ai cum sa recuperezi poza/pozele.
Daca ai backup conectezi telefounul la PC si intri in:

Windows XP: C:\Documents and Settings\[username]\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Windows 7: C:\Users\Username\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup