| anonim_4396 a întrebat:

Hei, urgent vreau să îmi spuneți ceva cei care au whatsapp sau stiti despre whatsapp. Am primit de la o fata (poveste complicată) chestia asta:
Sâmbătă dimineaţă whatsapp va deveni exigibilă. Dacă aveţi cel puţin 10 contacte le trimiteti acest mesaj. În acest fel, vor vedea că sunteţi un utilizator avid şi logo-ul va deveni albastru (

Răspuns Câştigător
| Silicart2001 a răspuns:

Nu te strofoca cu asta e doar un mesaj. Nu se va intampla nimic. Stai linistita. Si eu primesc din astea dar nu le bag in seama.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Spam.
e o tampenie. o sa trimiti spam celor 10 care la randul lor o sa trimita altor 10. asa se propaga spamul si apoi ne plangem.

| CristinaSNC a răspuns:

Nu e nimic important.

| ANDA135 a răspuns:

Sunt niste prosti sa nu le bagi in seama.