| alextheunstoppable a întrebat:

Hei, vreau sa imi cumpar un tel de 500, ce mi-ati recomanda?

11 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Buna,

Cu siguranta cel mai bun telefon pe care il poti lua este un Galaxy mini 2.

Iti recomand sa intri aici si sa arunci o privire peste ce spun cei care l-au cumparat deja: http://bit.ly/135Wgjp

| alextheunstoppable explică (pentru stroedaniel13):

Web cam sad lipsa

| stroedaniel13 a răspuns (pentru alextheunstoppable):

Camera secundara? Totusi. nu uita ca vorbim de un telefon care costa 500 lei

| Marylol a răspuns:

Si eu am aceeasi problema eu ma orientez sa-mi cumpar Samsung galaxy y s6310 sau Samsung galaxy mini 2

| Gabby7 a răspuns (pentru Marylol):

Samsung galxy mini 2 este mult mai bunhappy

| Gabby7 a răspuns:

Poti cumpara un Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy chat, Samsung galaxy Young sau Sony xperia tipo happy

| Ciprian_Twister_1997 a răspuns:

500 lei? daca da iti recomand un Samsung galaxy young s6310