| bogdybogdy58 a întrebat:

Hei, vreau să îmi cumpăr un telefon și am găsit 3 produse care îmi plac. Dar nu știu pe care să îl aleg. Produsele sunt următoarele:
iPhone 5S- second-hand ( olx)
AllCall Alpha- nou(eMag)
Doogee X9 mini - nou (eMag)

Răspuns Câştigător
| Dozyn a răspuns:

Diferenta dintre ele este de soft. Ipone-ul are IOS si celelalte doua Android. Ipone-ul nu o sa se blocheze sau reseteze pe cand cu cele doua o sa ai probleme pe parcurs, eu am un iphone 5 de 2 ani si nu am avut nimic de reprosat la el. Si acum functioneaza la fel de bine ca atunci cand l-am cumparat. Acum depinde de tine. Dar sa nu ai asteptari prea mari de la celelalte doua. Bafta!

| bogdybogdy58 explică (pentru Dozyn):

Am găsit un iPhone care a fost schimbat display-ul anul trecut ce crezi se mai merită? Prețul lui este 300 Lei
Și un iPhone care nu are iCloud prețul lui este de 350 lei.

7 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Doogee X9 Mini.

| SkenWell a răspuns (pentru OnePiece):

Firma fantoma

| bogdybogdy58 explică (pentru SkenWell):

Negutu_Ionut_1980 ce firma fantoma visezi?

| OnePiece a răspuns:

IOS e mai praf ca Android, in functie de telefon Androidul incepe sa incetineasca dupa 1-2 ani pe cand iOS dupa 6 luni (vorbesc din experienta), asta cu build stock.

Doogee e o firma ok.

| OpreaAdita a răspuns:

Ar fii bine sa-ti iei iphone-ul 5S dar uita-te bine la anunturi sa nu fii fraierit! Eu deja am iphone 5S si tot de pe olx l-am cumparat.
Succes!

| bogdybogdy58 explică (pentru OpreaAdita):

Păi așa mă gândeam și eu.
Am găsit două iPhone-uri :
Unul a fost schimbat display-ul anul trecut, ce crezi se mai merită?
Unul nu are cont de iCloud.
Care crezi că ar fi mai bun?