| Bogdan_Rădulescu_1997 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? am un Nokia lumia 520 si cand filmez vreau sa ii dau zoom, dar nu stiu cum, de obicei la alte telefoane daii doua clik-uri pe ecran, dar la lumia nu stiu ce trebuie facut?

2 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

La Lumia nu poti face zoom in timp ce filmezi. Daca ai totusi zoom la camera, poti sa faci zoom inainte sa dai pornesti filmarea, dar apoi nu mai poti apropia sau departa. Deci iti alegi dinainte distanta la care vrei sa filmezi. Bafta!

| Bogdan_Rădulescu_1997 explică (pentru Mario1999):

Stiam asta, dar credeam ca pot modifica zoom-ul in timpul filmari.