| Alina9Cornelia a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul Bluboo Maya? Si o camera frontala de 8 mpx cu senzor Sony, este buna, face poze cat de cat bune? Mersi.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Poti sa tii mina invers si sa faci selfie-uri de 13 MP. Camerele Sony astea ieftine sunt acceptabile. In conditii de lumina ok vor iesi niste poze bunicele. Nu te astepta sa rupa stilul si nici sa iti iasa mare lucru daca le faci in timp ce topai sau esti in miscare.

| Alina9Cornelia explică (pentru GabiDumitrescu):

Ma interesează daca face poze decente, cat de cat bune. Adică stiu ce telefon e, nu ma astept sa fie nu stiu cum

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alina9Cornelia):

La banii astia face poze in care poti face diferenta intre un elefant si un ciine. Gindeste-te ca o husa si un ecran de protectie pentru un telefon de top costa cit telefonul asta cu totul...

| gelu1970 a răspuns:

Alina cumpara alt terminal.
daca iti cheltui banii macar sa merite.