| DidiDidiDidiDidiDidiDidiDidi a întrebat:

De curan mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy S3 Neo. As vre sa stiu cum se face screenshop sau un program bun.Va roog am nevoiee urgent de raspuns. Multumescc

5 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Cred ca ai vrut sa scrii "screenshoot" nu screenshop...si nu iti trebuie nici un program are in meniu aceasta functie..eu am s3 normal..si fac screenshoot fara nici un program.

| anonim66231 a răspuns:

Ții apăsat pe butonul de blocare si pe butonul din mijloc "home"!

| EdwardAlex a răspuns:

Screenshot*. ti apasat pe butonul "blocare ecran" si butonul "home" simultan

| KrisizZ a răspuns:

Simplu! Stergi ecranul cu palma.
Daca nu ti-ai dat seama uite un videowinking

https://youtu.be/kQ7jiaC4Zc8

Funda?