| anonim_4396 a întrebat:

Heii Guys. Am inteles ca este ceva cod pentru telefoanele Samsung. Voi stiti ceva? Danke, Funda :]

3 răspunsuri:
| anyhylator a răspuns:

Ce fel de cod?
Daca este vorba de cod pentru marire volum asa este l-am folosit si eu. il poti folosi si pentru alte setari. Daca vrei da-mi mesaj.

| Reyskate99 a răspuns (pentru anyhylator):

Ce cod? poti sa mi-l spui si mie? :3

| anyhylator a răspuns (pentru Reyskate99):

*#8999*8378# sau *#0206*8378# daca nu e bun primul daca iti apare meniul dai pe H/w Test- audio settings si introduci tu intesitate volumului. Nu stiu daca iti merge codul ca este vechi dar incearca