| monica9595 a întrebat:

scuzati categoria insa am observat ca aceasta este aproape cea mai vizitata si am nevoie de un raspuns rapidhappy maine vreau sa-mi iau telefon si nu ma pot decide intre Samsung galaxy ace si Samsung galaxy duos. spuneti-mi si mie care va place mai mult si de ce happy apropo..sunt curioasa daca poti faca tastatura de la mesaje (la duos) mai deschisa; nu-mi place asa intunecata laughing multumesc :*:*

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Să-ţi răspund şi la întrebare :
CATEGORIC Samsung Galaxy Ace Duos, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......93_143.php

Toate cele bune.

| monica9595 explică:

Ok nu am stiut. sunt noua pe aici happy

| bursuc001 a răspuns (pentru monica9595):

Ok, nici o problemă, de aceea ţi-am şi spus.

Pentru mai multe detalii despre "regulile" de pe acest site citeşte Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Iar când vrei să răspunzi unui utilizator să dai clic pe "RĂSPUNDE", ce se află sub răspunsul acelui user - se va deschide un chenar şi acolo îi răspunzi.
În acel mod, respectivul user primeşte o notificare ( ce îi apare în grila din stânga sus ) care îl înştiinţează despre răspuns.

O seară plăcută.