| bbianca09 a întrebat:

Heii..Sunt inscrisa in Orange Young de ceva vreme.De obicei dupa ce imi incarcam primeam sms nelimitate si acces nelimitat la Yahoo si Facebook.Insa astazi nu le-am primit.Daca trimit cnp imi spune ca deja sunt inscrisa. Vreo idee cum imi pot primi sms nelimitate? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Trmite un sms la 211 cu cnp...dar nu stiu daca merge daca nu ai rencarcat(eu rencarc lunar si nah)

| bbianca09 explică (pentru Cristinoi_Alin_1997):

Pai am trimis, dar imi spune ca deja sunt inscrisa in Orange Young.Am perioada activawinking