| bbianca09 a întrebat:

Sunt inscrisa in Orange Young de ceva vreme.De obicei dupa ce imi incarcam primeam sms nelimitate si acces nelimitat la Yahoo si Facebook.Insa astazi nu le-am primit. Daca trimit cnp imi spune ca deja sunt inscrisa. Vreo idee cum imi pot primi sms nelimitate din nou?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii(444) si vorbeste direct cu un consultant.Este mai sigur.

| bbianca09 explică (pentru darrio2007):

Voi suna.Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru bbianca09):

Ok.Sper ca va fi bine.Succes.

| mirlanul a răspuns:

Baci alt cnp

| bbianca09 explică (pentru mirlanul):

Pai daca bag alt cnp imi spune ca deja sunt inscrisa cu un cnp.

| laurcristescu a răspuns:

Daca ai activat deja o optiune, inseamna ca ai gresit optiunea selectata de la *100# sau ti-a incarcat de la magazin direct cu minute, deci nu mai poti activa din Orange young neavand credit. Suna la 444 cel mai bine sa aflii ce sa intampla!

| bbianca09 explică (pentru laurcristescu):

Mai am ceva credit..si da am activat de la magazin direct cu minute.Voi suna.Multumesc!