| deya100 a întrebat:

Heii,telefonul meu nu stiu de ce nu ma mai lasa sa instalez aplicatii pe el, imi spune ca nu am memorie suficienta insa am sters aproape tot din el si tot nu merge sad

3 răspunsuri:
| Vl4dimir a răspuns:

Daca nu merge dupa ce dai restart, va trebui sa il resetezi. Ti s-a umplut memoria temporara, care poate fi stearsa doar resetand telefonul.

| AndraAndraAndraIoanaIoanaIoana a răspuns:

Da restart
Daca tot nu merge incearca sa faci un backup sau restore...in orice caz, inainte de asta salveaza toate pozele sau ce e importatnt pe PC, pentru a nu le pierde...
Asa am patit eu cu un S2+...

| Petrareanu_Stefan_1998 a răspuns:

Incearca sa iti dai rebot daca nu..Va trebuii sa te duci sa iti iei un card de memorie daca nu va trebui sa vorbestii cu un om de la Vodafone (sau de unde il ai)