| CDenis1997 a întrebat:

Salut,
Am un Alcatel OneTouch 918 ( Orange Pasadena) si cand vreau sa instalez un joc/program imi da eroare in care imi zice ca nu am memorie suficienta, dar am sters aproape toate jocurile care le aveam...
Nici un joc de cativa KB nu ma lasa sa-l instalez...

Răspuns Câştigător
| Hasss a răspuns:

Uita-te la memoria lui poate ai aplicati
mai mari... si vezi ce marime are acel joc...

pe net se misca bine?laughing

apropo cum se comporta acel telefon?
as vrea sa-l cumpar.
si cam ce jocuri ai jucat pe el? big grin

5 răspunsuri:
| DemonSoul a răspuns:

Si eu am telefon exact de asta si imi zicea aceeasi problema...nu sunt sigur. daar incearca sa iti muti aplicatiile ramase pe cartela SD! si jocul sa iti ramana in telefon!

| Hasss a răspuns (pentru DemonSoul):

Poti sa-mi spui despre el? cam ce jocuri ai jucat si cum se misca pe net?

| DemonSoul a răspuns (pentru Hasss):

Pai are la inceput asfalt 6(scuze ca scriu gresit)...un joc cu bile...si mai are ceva jocuri dar doar DEMO si se misca destul de bine se mai blocheza cateodata touch-ul dar in rest ii OK

| Hasss a răspuns (pentru DemonSoul):

Hmm pai si angry birds ai jucat pe el?tongue
pozele cum le face?
pe net cum merge?laughing

| CDenis1997 explică (pentru Hasss):

Angry birds e misca bine, pozele le face destul de OK ca nu degeaba are camera de 3 mpx, pe net se misca super