| a întrebat:

Heii TPU. Am Iphone 4. Cum fac efecte la poze? Adica in afara de acea ' Editare ' ce o are telefonul. Efecte, sa se vadă mai deschis, mai închis, mai clar, etc.
Funda love struck

27 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Nu e neaparat nevoie sa iti faci cont pe U.K poti face pe tara ta. Vezi ca, cu Informatille astea eronate pe care le dai catre Apple s-ar putea sa te arzi pe viitor.La updateuri si programe pe care ai vrea sa le instalezi.Merge sa iti faci si pe adresa ta.

| HueyFreeman a răspuns:

Mai bine il arunci la gunoi si iti cumperi o caramida din 1900 toamna avand in vedere cat de tare te bate tehnologia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe store, trebuie sa fie ceva aplicatii free pentru editare.

| explică (pentru anonim_4396):

Si cum le iau in telefon? Ptr ca imi trebuie cont sau nu stiu ce, si nu ma lasa sa imi fac straight face de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Trebuie sa te lase sa-ti faci cont, nu exista. Daca iti cere ceva cont bancar sau numar de card ai optiunea sa nu introduci din cate stiu eu.

| explică (pentru anonim_4396):

Scriu id, parola etc, si nu ma lasa sa continui pentru ca nu stiu ce are cu parola straight face zice de parola ca nu stiu ce.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Ce iti zice legat de parola, mai exact?

| explică (pentru anonim_4396):

Scrie cu roșu 'Your password must contain at least one numeral'.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

laughing Trebuie sa adaugi si un numar parolei, de exemplu "alina33".

| explică (pentru anonim_4396):

Am pus si numere, si spune același lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

? Ciudat, nu am intalnit asa ceva. Am o idee, fa-ti contul de pe PC, s-ar putea sa mearga.

| explică (pentru anonim_4396):

Ok. Multumesc.

| explică (pentru anonim_4396):

Ma poti ajuta tu sa.l fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Da, lasa-mi adresa de fb pe privat, si intre timp downloadeaza-ti Team Viewer.

| varcolaccc a răspuns:

Dragutza happy, te duci pe AppStore si iti recomand următoarele aplicati : Instagram, CamWow cand faci deja poza sa faci cu efectu dorit, si pentru a pune pe poze efecte, PS Expresswinking. Succes

| explică (pentru varcolaccc):

Si cum le iau de pe AppStore? Ca nu ma lasa nici macar sa imi fac cont.

| varcolaccc a răspuns (pentru ):

Nu ai cont straight face?

| explică (pentru varcolaccc):

Nu.

| varcolaccc a răspuns (pentru ):

Încearcă sa faci contul pe Marea Britanie ca sa nu iti ceara card de credit happy

| explică (pentru varcolaccc):

Help! Sa mor de am înțeles ceva laughing spune.mi pas cu pas, te rog, draguta laughing

| varcolaccc a răspuns (pentru ):

Dami un mesaj privat cu Mail, si parola care o vrei ca iti fac eu contul dupa schimbi tu parola. Daca vrei. Ca mie sila sa iti zic pas cu pas laughing

| explică (pentru varcolaccc):

Ti.e sila? straight face ok.

| varcolaccc a răspuns (pentru ):

Of doamne... Nu mai ma face sa ma simt prost :| http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xpxQnSlQDvQ uitate la acest tutorial si la ultima parte daca nu iti apare acel None selecteaza ca tara Marea Britanie. Succes :*

| explică (pentru varcolaccc):

Multumesc kiss. Ma pricep in a face lumea sa se simtă prost, nu? laughing

| varcolaccc a răspuns (pentru ):

Cam da laughing

| varcolaccc a răspuns (pentru ):

Dar poate faci sa se simta si bine lumea cine stie laughing

| explică (pentru varcolaccc):

Sigur sigur love struck laughing ma pricep la din astea laughing