| anonim_4396 a întrebat:

Heii :*

Un program bun de editat poze. Sa le faci sa se vada mai clar [intelegeti voi big grin "
Funda big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Altul nu stiu! Repet, nici un program nu face minuni, nici chiar Photoshop-ul.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PROGRAM DE CLARITATE A UNEI IMAGINI
Nu face minuni dar incearca cu Neat Image
http://www.softpedia.com/......mage.shtml
Daca ai Photoshop este de ajuns sa descarci pluginul Neat Image de aici
http://www.neatimage.com/
Succes!

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Nu prea ma pricep, alt program mai ai? sad

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Altul nu stiu! Repet, nici un program nu face minuni, nici chiar Photoshop-ul.

| ascovit a răspuns:

Eu folosesc photoscape si sunt foarte multumita. il recomand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corel-ul face minuni in privinta asta.Este mai bun decat Adobe Photoshop si are o multime de efecte menite sa clarifice imaginea.Eu lucrez cu ele de ani buni asa ca daca ai nevoie cauta-ma la mikkydejo@yahoo.com

Pupici.