| ClauKidd a întrebat:

Heii TPU!
Am si eu o mica problema.Am un HTC Mozart si nu stiu cum sa instalez jocurile, cum sa iau muzica.
Ma puteti ajuta, va rog? Dau funditga! puppy dog eyes3

5 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Hmm,telefon cu android, muzica prin bluetooth, jocuri iti trebuie internet pentru ele, intri pe google play si le instalezi.

| ClauKidd explică (pentru yourFanta):

Pai da, dar problema mai mare este ca atunci cand il conectez la calculator prin USB, clicaie cum ar trebui, dar nu imi apare nici la telefon si la calculator ca s-ar fi conectat.Si nu pot lua muzica prin bluetooth, deoarece nu merge sa trimit sa fie trimisa.

| yourFanta a răspuns (pentru ClauKidd):

Atunci trebuie sa il resoftezi, du-l la un service sau poate este replica.Totusi o resoftare ar trebui sa ii rezolve''necazurile''

| anonim_4396 a răspuns (pentru ClauKidd):

Iti trebuie un program rolling on the floor

| Vasile_Bogdan_1998_UttP a răspuns:

De pe: mob.ro