| lucenzo a întrebat:

Heii TPU Am si eu o problema la Samsung Star 3.
Deci dau sa descarc un videoclip Bun.
Il pun in pc.
Apoi in telefon cu cablu usb.
Si apoi imi scrie ceva cu neefectat...
DE CE? CA M-am saturat am dat 3 mil pe telefonul asta si nu pot baga un videclip? WTF?

3 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Depinde in ce folder al telefonului ai descarcat clipul, daca l-ai descarcat intr-un program de downloading, nu poti face nimic, trebuie sa fie in folderul principal de clipuri si poze al telefonului, iar cand il conectezi prin usb calculatorul trebuie sa recunoasca formatul clipului.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, videoclipul este într-un format pe care NU-l recunoaşte/acceptă telefonul.

Trebuie să-l converteşti folosind un videoconvertor.

Toate cele bune.

| lucenzo explică:

Pai cum sa-l comvertez?
Cu ce?