| anonim_4396 a întrebat:

Un răspuns rapid va rog.
Dintre:
Huawei P9 Lite
Huawei P10 Plus
Huawei P10 Lite
LG G6
Samsung Galaxy A5 2017
Samsung Galaxy A5 2016
Samsung Galaxy S8
Samsung galaxy S8 +

Pe care mi l-ați recomanda?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

LG G6 sau P10 Plus-ul, ca tot s-a mai ieftinit in ultima vreme. Samsung e pentru cretini, mai ales Galaxy S8/S8+.

| mudokins78 a răspuns:

În mod normal s8
(Sper că înţelegi că totul ţine de buget! Dacă ai banii necesari pentru oricare din modelele pe care le-ai descris în intrebare, atunci ăsta e raspunsul bun)
E bun şi Huawei p10 plus. Dar eu aş merge pe mâna Samsung-ului.

| Andersen2k18 a răspuns:

Pai depinde de bugetul fiecaruia, daca ai bani iti poti achizitiona un S8, dar eu spun ca is prea multi bani si nu merită atata.Plus logica de ce să iti cumperi un telefon care nu este de bugetul tau.Iti recomand un Huawei P9 Lite sau P10 Lite.

| crazypop a răspuns:

Salut, depinde de preferinţele, gusturile şi bugetul de care dispui.
Cele mai ok sunt s8, s8 plus si g6, cel mai ok ar fi s8 plus.

Răspuns utilizator avertizat
| 1Marinn1111 a răspuns:

S8 clarr!