| Noone210 a întrebat:

Huawei P9 Lite sau Samsung Galaxy J7 2016? Care credeti ca ar fi mai bun? Si de ce? Cateva argumente. Vreau multe pareri. Pe mine m-a fascinat P9 Lite-ul cu senzorul si ramul dar nu sunt sigur... Va rog am nevoie de un raspuns cat mai rapid! Funda la cel care ma convinge!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei p9lite a mai smecher are mai multe chestii interesante e mai rizestent la Samsung de la j1 pana la j7 is la fel toate si is prostii.Ia.ti Huawei nu o sa regreți are fratele meu p9 merge perfect a meritat fiecare batut!

1 răspuns:
| WxRo a răspuns:

Clar p9 lite. mai ales ca o sa aiba update la nougat cat de curand