| virtualbas a întrebat:

Hello, am un telefon Vodafone n8 si vreau sa sterg un contact din agenda dar in momentul in care stau stergere la un numar imi apare mesajul "Persoanele de contact din conturile numai in citire pot fi sterse, dar pot si ascunse" exact asa imi apare ce pot face, am neaparat nevoie de ajutor.

Va multumesc! Dau funda

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci in calculator si il stergi din agendă, deoarece tu ai contul asociat si daca il stergi din calculator ti se sterge si din telefon.

| virtualbas explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am scos din telefon contul vechi de google play, si am facut altul, am oprit toate sicronizarile dar tot nu pot sa sterg

| lilianaadelina a răspuns:

Incearca sa dai o revenire la setarile din fabrica
Succes