| Justina10ify a întrebat:

De ce imi apare fiecare contact din agenda de 3 ori trecut? Si cum fac sa apara doar o data? sper ca nu trebuie sa stau si sa sterg big grin

Răspuns Câştigător
| Dya1299 a răspuns:

Ai incercat sa-i scoti bateria si dupa 3 min s-o bagi la loc si sa-l deschizi. Daca nu merge, incearca sa scoti cartela si s-o bagi in alt telefon (daca ai contactele pe cartela) poate sunt salvate de 3 ori pe cartela. Sper ca te-am ajutat!kiss

2 răspunsuri:
| paulpojoga a răspuns:

Vezi poate il ai salvat si in cartela si in telefon si atunci dai pe unul dintre ele si ii dai mutare in telefon (sau in cartela) si o sa iti apara o singura data

| Justina10ify explică (pentru paulpojoga):

Da, am verificat si nu e asta.