| crissu2314 a întrebat:

Hello! Aveti idee ce se poate face in cazul in care bateria telefonului s-a descarcat complet si telefonul nu se mai poate deschide? help big grin

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca telefonul n-a patit nimic, dupa ce sta la incarcat vreo doua ore, trebuie sa se deschida. Poti testa telefonul cu o baterie corespunzatoare.De obicei, daca bateriile se descarca complet, sub 25-30 % din capacitate, de prea multe ori, sunt,, moarte,,.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,baga telefonul la incarcat si dupa 5 minute deschide telefonul

| alexs99 a răspuns:

Incearca cand il tii la incarcat dupa cateva minute sa-l deblochezi sa vezi daca merge apoi lasa-l la incarcat cateva ore.

| tracicus a răspuns:

Baga telefonul in priza fara baterie si vezi ce se intampla, daca nu merge. pune bateria si lasa 2 minute pana sa incerci sa pornesti. daca nici asa nu porneste mai ai si alte defecte in telefon

| KittyKate14 a răspuns:

Se numeste: INCARCATOR...-_-
Daca nu se deschide din prima, lasa-l la incarcat pana mai acumuleaza putina energie, apoi il deschizi.-_-