| acidelic a întrebat:

Hello, o intrebare despre Instagram, sunt persoane random (Dj) care imi apreciaza pozele de pe Instagram si nu inteleg de ce. Aceste persoane au foarte multi urmaritori si eu sunt un anonim pe Instagram ce posteaza poze doar pentru prieteni. De asemenea multi dintre ei imi dau follow fara ca eu sa le dau follow or something (ex, un Dj cu 13900 urmaritori si 4500 urmariri ma urmareste) am facut 3 screen-uri si le-am uploadat aici http://imgur.com/a/s9TzX link-ul e safe, se poate cauta pe google inainte de al accesa (in cazul in care nu aveti incredere)
Mai este cineva pe aici care obtine random likes/followers?

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Genu' asta de persoane dau like si follow ca sa te faca sa le dai si tu. La scurt timp iti vor da probabil unfollow. Urasc persoanele astea, sunt canceroase....nu le baga in seama, oricum iti vor da unfollow

| acidelic explică (pentru ladyMillion):

Am observat ca au dat unfollow o parte din ei, dar nu mi-au dat unlike laughing

2 răspunsuri:
| Stefan_Bordanciuc_1998 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ZPFdN-Lg30w
Review la aplicatie pentru followeri