| jrockfreak a întrebat:

Help! Mi-am pus minute internaționale și nu știu de ce nu pot suna pe cineva din Germania. Cu cele din rețea nu am nicio problemă, dar fix astea nu îmi merg. Alte dăți nu am avut asemenea probleme. straight face

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Probabil numarul de telefon din Germania apelat este dintr-o retea neagreata de reteaua din Romania pe care ai tu cartela si astfel chiar daca ai minute internationale incluse se taxeaza din credit nu din minute.