| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi "iau" o carte din Magazin Play... acolo zice gratuit dar imi cere cardul de credit! Intrebarea ar fi... daca scriu datele acolo imi va lua bani de pe card? Poate e o intrebare prosteasca dar vreau sa ma asigur! big grin
PS: Scuze pentru categorie!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, îți va lua bani că se consideră că vrei s-o cumperi.Succes

| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Daca cere cardul de credit sigur nu e gratis

| GaBiTzZUfan a răspuns:

Da iti va lua bani de pe car, dar numai atat cat costa cartea respectiva
Daca vrei doar sa o citesti, o poti citi gratis tot de pe google play

| Stufii a răspuns (pentru GaBiTzZUfan):

Acolo scrie "Gratuit"... apas pe "In Biblioteca" si imi zice 0, 00 RON! Nici nu stii ce sa mai crezi. As citi-o in Magazin Play dar nu am internet intotdeauna pe telefon pentru a o citi!