| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey all
Cum pot sa pun o melodie ca ton de apel pe un HTC mozart 7?
Am dat deja la o melodie si optiunile sunt doar sa salvez melodia intr-un playlist nou ( adica o lista de melodii) si atat. funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti pune o melodie mai lunga de 20 de secunde ca ton de apel, si oricum ca sa-ti mearga trebuie sa o bagi la catergoria ''ringtones''.

| victorashp a răspuns:

Incearca sa setezi de la profiluri, personalizare si setari ton de apel

| Barbiiiedoll explică (pentru victorashp):

Am incercat si acolo sunt doar tonurile de apel ale telefonului si nu pot sa adaug eu care vreau