| CllaraCllary a întrebat:

Hey! Am comandat un telefon de pe eMag si era la comanda l-am comandat(mi-au confirmat, etc.)si la status scrie "comanda in derulare.Ce inseamna?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este in derulare pana primesc ei confirmarea ca pachetul a ajuns la destinatie.Adica la tine.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Înseamnă că s-a predat coletul la firma de curierat şi urmează să te contacteze telefonic un curier pentru modalitatea de predare.

Toate cele bune.

| Predator30 a răspuns:

Astepti pana iti vine comanda, ii in regula totul nu trebuie sa iti faci griji deoarece iti scrie asa pentru ca nu s-a efectuat inca comanda deci ii in derulare, O zi placuta!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Inseamna ca ce ai comandat tu e in prelucrare.
Adica cel ce se ocupa de comanda ta, merge sa verifice daca exista produsul tau in stoc, il ridica, intocmeste actele necesare, te suna pentru confirmare, si apoi va trimite produsul prin curier sau la showroom-ul din orasul tau.

Răspuns utilizator avertizat