| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am iphone 7 si de ceva vreme nu imi merge bine facetime-ul. Mereu se reconecteaza, se blocheaza. Nici cu semnalul nu stau bine ca ori afara ori in casa am 1-2 rar 3 luniute. Nu am actualizat ultimul iclod ca parca de la ultimul update imi merge asa cu 11.0.3
O fi de la retea sau telefonul sau ce ii pot face?

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Buna. Cel mai sigur ar fi daca ai alt telefon sa muti cartela sa vezi daca ai aceleasi erori. Daca e de la semnal in proportie 99% e cartela. Eu am avut probleme la wifi si semnal si am schimbat cartela. Ar fi ok sa-ti faci toate update-urile pentru ca se mai fac imbunatatiri.