| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey. Am primit azi un mesaj pe telefon in care zicea asa:
"Acesta este un mesaj de la un telefon mobil furat" Si mi-a dat un IMEI si scria Owner name: Razvan si Locatie: Necunoscut.

Ce este asta? Nu mi s-a mai intamplat pana acum. straight face

3 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

Se pare ca "Razvan" si-a instalat un manager de dispozitiv pe telefon, cineva i la furat.Se pare ca esti prietena cu Razvan si ti-a pus numarul ca si cum ai fi o persoana de incredere, in caz ca se intampla ceva cu telefonul sau a gresit numarul.Saracul om...

| marinageorgiana14 explică (pentru AstroNoot):

Nu i s.a furat nimic..am vorbit la telefonrolling on the floor

| Y5droid a răspuns:

Cel mai probabil este o farsa nereusita. :/