| VoiceWithin a întrebat:

Hey!
Am si eu o problema.Astazi mi-am luat o cartela de cosmote frog cu internet nelimitat.Am un Nokia 5800 XpressMusic. Am fost si la ei sa ma ajute sa imi faca setarile la internet sa il pot accesa.Si nu a stiut. Ma poate ajuta cineva? Sa-mi spune-ti unde sa intru si ce sa fac pas cu pas. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să-ţi activezi internetul şi să faci setările aferente - vezi EXPLICAŢIILE de pe site-ul OFICIAL, la linkul :
http://www.cosmote.ro/ro/serviceinstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000

Toate cele bune.

| VoiceWithin explică (pentru bursuc001):

Multumesc, mi-a fost de folos!

| bursuc001 a răspuns (pentru VoiceWithin):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

Toate cele bune.