| Ancutza2000Anca a întrebat:

Hey! Am un Galaxy S1 si de cand imi iau jocuri,merge greu si se blocheaza,nu se mai deschide si etc. Vreau sa mearga ca inainte, ca si cum ar fi nou.dar fara specialist...si fara antivirus..am 2 si nu merg..ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Iti recomand o resetare la setarile din fabrica. Daca nu, resoftare.Cea mai buna solutie.

| yuuPPy a răspuns:

Este vina androidului. dupa un timp toate androidele se "demodeaza" si nu mai merg asa bine ca la inceput. din cate stiu eu nu ai nicio sansa sa il faci sa mearga ca inainte. daca vrei sa mearga ca nou, iti iei unul nou.