| uzzy96 a întrebat:

am o problema cu laptopul, mi.am bagat niste jocuri noi pe el mafia 2, gta4,si cand le joc imi merg intrerupt,dar daca ma joc pe ele pana se duce bateria si se inchide laptopul,il bag la incarcat si il redeschid,dupa ce se deschide si reiau jocul, imi merge fara probleme.laptopul nu este nou.dar este destul de performant.Ce as putea face ca sa imi mearga jocurile ok oricand vreau eu?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti raman procese deschise in task manager care iti consuma resursele! Inchide manual procesele din Task Manager care nu iti folosesc.