| genifar45 a întrebat:

Hey! Am un note 4 și am șters din greșeală sistemul de operare pe care îl avea telefonul și a rămas cu cel instalat (launcher).Cum pot reveni la la sistemul de operare al telefonului? happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un service gsm.Contracost.

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu te supara pe mine dar la cati bani a costat telefonul ala si la cat de bun e, cat de prost sa fi sa faci asa ceva? (fara suparare)

| genifar45 explică (pentru TheCosmin02):

laughing *problem solved (am șters launcher din manager aplicații și a revenit la datele precedente ^_^ ).

| TheCosmin02 a răspuns (pentru genifar45):

Aaa tu ai sters "ecranul de pornire touchwiz"
ceai facut mai exact: leai dezactivat/ai sters datele sau i-ai dat "stergere valori implicite? sau cum ai facut?

| genifar45 explică (pentru TheCosmin02):

Am șters ecranul de pornire xD

| TheCosmin02 a răspuns (pentru genifar45):

Pai du-te la un servis de telefoane sau poate se pricepe un prieten deal tau la asa ceva

dar dupa actualizarea la android 5.0 s-ar putea sa apara o alta versiune de ecran de pornire pentru note4 si sa se instaleze unul asemanator cu ala (tot ce e posibil)

dar incearca vsa il faci sa revina la setarile din fabrica nu sunt sigur ca va merge dar incearca

| genifar45 explică (pentru TheCosmin02):

Am scris în engleza Problem solved ( problema rezolvata ) în comentariul anterior. 0-0

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

De fapt tu ai sters interfata Samsung si ai ramas cu aia normala dar e mai bine cu cea stoc, acelasi lucru se intampla cu un Samsung care are de ex android 4.2 si faci update la 4.4 sau 5.0