| AndradaSkwisgaar a întrebat:

Hey...
Am un telefon Samsung Galaxy Grand Prime şi problema este că nu am memorie. Şi singurele aplicatii pe care le am sunt Muzică Play (incorporata) şi Servicii Google Play. Şi mi-au mai rămas doar 280 MB. Iar pozele şi melodiile le am pe cardul SD.
Ştiţi ce aş putea face să am mai multă memorie (în afară de card SD)? Memoria telefonului aş vrea s-o am mai mare. Ştiţi ce aş putea face?

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Raspuns: cumpara-ti telefon nou. Are 8 GB de stocare interna dintre care undeva la 3 si ceva sunt ocupati de sistem si restul bloatwareul de la Samsung.