| anonimxenotome a întrebat:

Hey! Am un telefon Samsung GT-S5530 si cand dau sa ma uit la poze dupa ce apas de tastatura de vreo 5 ori, mi se blocheaza si dupa 5 minunte se inchide si redeschide singur. Am incercat sa-i scot bateria, cartela, dar degeaba. L-am inchis, l-am redeschis si tot nu merge. Nu stiu ce sa fac. Dau funda la raspunsul cel mai bun! Va rog, e urgent! sad sad

Răspuns Câştigător
| Băă_L_Cosmin_1984 a răspuns:

De cat timp ai telefonul?

7 răspunsuri:
| Daniels89 a răspuns:

Copiaza datele din el apoi tasteaza codul acesta *2767*3855# si o sa-si dea un hard reset apoi restart dupa care o sa mearga..bafta

| anonimxenotome explică (pentru Daniels89):

Unde sa pun codul?

| anonimxenotome explică (pentru Daniels89):

Am gasit, si l-am facut! Multumesc foarte mult! :* )

| anonimxenotome explică (pentru Daniels89):

Exista probleme daca il folosesc de mai multe ori? Sau se poate folosi si pentru alte telefoane?

| Daniels89 a răspuns (pentru anonimxenotome):

Doar la anumite modele de Samsung, la cele cu android nu merge, nu are nici-o problema ca-l folosesti de mai multe ori

| anonimxenotome explică (pentru Daniels89):

Dar de exemplu la Nokia 201 nu merge?