| Amelia94 a întrebat:

Hey, am un telefonul dual-sim cu doua cartele in el, una de Orange si cealalta de Vodafone, si ma intreb daca am internet pe amandoua si se consuma pe una de ce nu pot sa folosesc internetul dupa cealalta(setarile sunt facute la ambele)?

1 răspuns:
| LIN2010 a răspuns:

Din meniul telefonului se seteaza ce cartela este principala, dupa ce consumi prima cartela trebuie setat din nou telefonul si aleasa cealalta cartela ca fiind principala si astfel rezolvi problema.Succes