| Noonehereyet a întrebat:

Hey! As dori sa-mi iau un telefonn si vreau sa va cer parerea. Ce sa aleg dintre un Huawei P8 lite si un Honor 6?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Honor 6 ( Plus, eventual ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Argelean a răspuns:

Salut! Telefoanele sunt cam la fel in raport pret-calitate dar eu daca as fi in locul tau as lua un Huawei P8.Bafta!

| Cărăuşu_Diana_1987 a răspuns:

Daca stai pe internet mai mereu iti recomand Honor 6 avand 3000 de mAh. Dar daca vrei ceva mai performant in sistemul de operare P8 lite.Aici trebuie sa vezi care ti se potriveste. Eu as alege un Honor 6. Bafta!