| Andreeagabriela2016 a întrebat:

Hey azi am vorbit cu mama mea la telefon, dupa ce am închis l-am scăpat pe jos.Cum să îi spun că l-am spart cand nu il a m decat de 2 luni?

Răspuns Câştigător
| UnBaiat439 a răspuns:

Apai las-o sa te certe. Ea iti cumpara tot ce vrei si tu nu ai grija.

Glumesc laughing
Cel mai bine ar fi sa te duci sa il repari singur. Depinde ce telefon este. La iPhone pretul pentru un 5s este aproximativ 500 lei. Stiu din experienta. La altele mai ieftin, la altele mai scump.

3 răspunsuri:
| Streltov_Gheorghe_2001 a răspuns:

Pai nu-i spune acum si cind vine incearca sa il pui sub picioare ca sa-l calce si sa para ca ea l-a spart.
Sau incearca altceva de genul asta
Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Streltov_Gheorghe_2001):

Da, dar dupa o sa o certe ca l-a lasat pe jos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Streltov_Gheorghe_2001):

Daca ai niste bani (in jur de 100, nu stiu cat costa) te poti duce la un vigafon sa ii schimbi display-ul. Intre timp pune-ti cartela in fostul tau telefon (daca ai unul).