| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti. Cand sun la *100# si apas 4 pentru Orange Young, nu imi spune decat sa ma duc pe nelimiteazate.ro si sa-mi fac propria optiune, insa nu imi place asa, vreau sa imi dea ei optiuni cu pana in 5 euro.
Ajutor?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Prin SelfCare poti sa faci doar inscrierea in programul Orange Young. Dupa inscrierea in program, poti sa-ti creezi optiuni doar accesand Configuratorul de optiuni de aici www.nelimiteaza-te.ro.
Toate detaliile despre Orange young se afla aici http://www.orange.ro/young/ppy-young-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| dragosteaedorotarfa a răspuns:

Eia de de **** iti da o optiune de 5-7 euro si tu o poti lo cu 5 euro