| Elly17Elly a întrebat:

Hey! Ce credeti ca e mai bun un Samsung Galaxy Note 4 sau Iphone 6? E pentru mine 17 ani.

Răspuns Câştigător
| PoGoOo a răspuns:

Iphone 6
Din cauza ca nu va lua nici o data viruși
Si daca iti vei lua iphone iti zic si o app de Downloadat jocuri free. Vshare o downloadezi de pe : v.appvv.com. Sper ca ți-am fost de folos

3 răspunsuri:
| Mariaa6745 a răspuns:

Iphone6 mi se pare ca este cel mai frumos...

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu te lua dupa ceilanti iphone6 e ca un telefon cu butoane pe langa note 4!

uite aici marea diferenta intre iphone si Samsung :
http://www.compari.ro/......244800237/

acum te-ai convins care e mai bun? (sigur ca note 4)

si in plus la iphone cam toate aplicatile din magazinul lor sunt cu bani

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.