| GGiulia a întrebat:

Hey! Ce se intampla daca imi resetez telefonul? Am un HTC one...Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| marian5693 a răspuns:

Daca iti resetezi telefonul o sa-ti stearga toate fisierele stocate in memoria telefonului, iar toate setarile o sa revina la starea din fabrica. Daca ai numere in memoria telefonului o sa ti le stearga, e bine sa sa le ai pe cartela. Daca ai si card de memorie cu el nu se intampla nimic.

| Anonym985544 a răspuns:

O sa il faca ca nou nout. Adica nu o sa aiba nimic pe el decat ce are cand e nou. Daca ai aplicatii si contacte pe cardul de memorie cred ca alea le va pastra.

| rfd a răspuns:

Pai, o sa se stearga nr. de telefon, jocurile, pozele, aplicatiile, aproximativ totul.