| anonim_4396 a întrebat:

Am telefonul decodat..si daca al resetez ca din fabrica se strica sau se intampla ceva? Funita

Răspuns Câştigător
| Latky a răspuns:

Nu MA nu se intampla nimic, se reseteaza doar setarile din telefon reviin la setariile din fabrica MA

11 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Na..si ce-i cu asta?

| Latky a răspuns:

Depinde ce telefon e si depinde de persoana care il decodeaza, e proofii in ceea ce face sau e deala de dupa blocuri

| AdycuThebest a răspuns (pentru Latky):

Da ma e profii...dar daca dau la setari si al resetez se intampla cv?

| AdycuThebest a răspuns (pentru Latky):

Bine MA.
multumesc...am sa incerc dar daca se intampla ceva...

| Latky a răspuns (pentru AdycuThebest):

Iti cumpar eu 2 ca ala

| AdycuThebest a răspuns (pentru Latky):

Bine poti sa imi cumperihee hee)

| Latky a răspuns (pentru AdycuThebest):

Dac imi si zici de care is

| AdycuThebest a răspuns (pentru Latky):

IPhone 3GS...(cand imi dai?laughing

| Latky a răspuns (pentru AdycuThebest):

O trebuit sa pun 3 intrebari ca sa aflu intrebarea din primul post,, ce telefon e?"
nu iti iau nici unu am vrut doar sa vad despre ce e vb big grintongue

| AdycuThebest a răspuns (pentru Latky):

Crezi ca te-am crezut ca imi iei tel?hee hee

| Latky a răspuns (pentru AdycuThebest):

E ceva normal sa nu crezi

| Latky a răspuns (pentru AdycuThebest):

Nu MA nu se intampla nimic, se reseteaza doar setarile din telefon reviin la setariile din fabrica MA