| Feri5 a întrebat:

Hey! Folosesc un telefon iPhone 5 cu un iOS 10. Problema este ca eu am actualizat iOS-ul, iar când intru pe APP Store sa descarc o aplicație, îmi zice ca trebuie sa actualizez la iOS 11, altele la 12 șamd. Îmi puteți recomanda niște aplicații de pe internet de unde as putea descarca fără probleme? Va rog frumos!

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Dap, bun venit in realitate, asa se intampla
producatorii fac aplicatii NUMAI pentru OS nou, si tu ai un telefon vechi care nu mai capata OS nou

ai doua solutii:
1. iti iei telefon cu OS nou
2. cauti sa iei aplicatiile, versiuni mai veche, manual de pe diverse site-uri, chestie nesigura pentru ca pot fi manarite, adica virusate