| DannY09145 a întrebat:

Hey! M-ar interesa sa va întreb pe voi cat va tine bateria la Iphone, ce sanatate la baterie aveti, ce iphone și chiar parere despre tipul de utilizare. Nu de alta dar aș vrea sa fac o comparație, întreband mai multa lume am ajuns la concluzia ca toate sunt diferite.

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Depinde cat stai pe telefon si ce aplicatii folosesti.
La 10 apeluri pe zi si cateva cautari scurte pe internet seara am 90%. Daca il pun in masina pe Waze cateva ore, un filmulet pe YT, ceva Tidal seara mai am 20%.

| DannY09145 explică:

Aici ma refer la faptul ca unul dintre ei avea sanatatea bateriei 86 și îl ținea mai mult decat altul care avea 88%