| manuelstone a întrebat:

Hey.Mi-a trimis o ruda un telefon vinerea trecuta (17.04.2015) din anglia.Intrebarea este... pot sa primesc telefonul sambata asta.In Romania este livrat prin Fan Courier

2 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Chiar daca telefonul tau a fost trimis din Anglia in 17.04. 2015 si in 20.04. 2015 o ajuns in Romania, orice curier nu vine cu un singur colet doar pentru tine acolo unde stai.Curieru asteapta pana are un anumit numar de colete si dupa ti-l livreaza chiar daca o ajuns de vreo 3 zile, asta numa daca nu o fost platit o taxa ca in ziua de, la ora de, la adresa..., la persoana... sa ajunga.Succes!

| matryko a răspuns:

Da, doar daca e mentionat pe colet "Livrare sambata" si este taxata suplimentar.