| manuelstone a întrebat:

Ajutoor.Am primit coletul trimis de o ruda si in el lipseste telefonul! Telefonul este trimis prin Parcel Force din Anglia iar in Romania a fost livrat de GLS.Ce sa fac? Deja am trimis reclamatie... telefonul costa 260 de lire, nu e deloc ieftin!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ati adio de la el, l au furat la vamă compatriotii nostri, românașii. Nu ai ce sa faci in țara hoților numită România, faci reclamatie degeaba la politie.