Întrebare recomandată | manuelstone a întrebat:

Ajutoor.Am primit coletul trimis de o ruda si in el lipseste telefonul! Telefonul este trimis prin Parcel Force din Anglia iar in Romania a fost livrat de GLS.Ce sa fac? Deja am trimis reclamatie... telefonul costa 260 de lire, nu e deloc ieftin si nu stiu ce sa fac!

2 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

In cazul coletelor valoroase se face de obicei o asigurare pentru astfel de situatii neplacute

| manuelstone explică (pentru Pardelian):

Cei de la firma mi-au spus sa le trimit poze cu coletul si sa vada ce e de facut.