| GirlSense a întrebat:

Hey salutare! Am și eu o problemã! Cum fac să am opțiunea de a selecta cum și cu ce deschid un link? Telefonul este Sony Z5 premium.
Ex: primesc un link pe Facebook messenger și îl deschide direct în private browser. Vreau să aleg eu cu ce să fie deschis sau într-un app. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LTAA a răspuns:

Du-te la setari > aplicatii > "private browser" sau cum se numeste > setari implicite > sterge valori implicite. Traseul poate sa difere, eu ti-am aratat cum am in Samsung.