| unreadfire a întrebat:

Hey, telefonul meu nu mai raspunde la comenzi si nu stiu ce sa ii fac. Daca il pun la incarcat se aprinde ecranul, dar butoanele nu functioneaza nici ecranul. Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ai optiune in timp ce se incarca, de blocare ecran si tastatura.

| danbnz a răspuns:

S-o fi blocat, scoate bateria lasa-l 5 minute si pune-o la loc.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca nu poti sa scoti bateria, atunci
daca poti sa il inchizi (butonul de power tinut lung apasat) atunci inchide-l de tot si lasa-l 5 minute
daca nu poti sa il inchizi, nici butonul de power nu merge deloc, atunci nu il mai incarca si lasa-l sa se inchida singur

daca nici dupa asta tot nu merge, atunci service/garantie, sorry!

| unreadfire explică:

Am uitat sa spun ca nu se poate scoate bateria de la telefon, ca atunci nu cred ca ar mai fi fost vreo problema. Scuze!